Proč darovat právě Randebox?

Něco navíc

Ke Svatebnímu balíčku vždy přibalíme milou pozornost pro šťastný pár.

Konec tuctovým dárkům

Talíře a příbory? Mixér nebo toaster? Porcelán? Řekněme NE tuctovým dárkům.

Spousta aktivit a zábavy

Box plný pečlivě vybraných aktivit a pomůcek pro originální a zábavné rande v pohodlí domova.

Čas pro sebe

Ponechte plánování na nás a darujte novomanželům čas na lásku.

Potěšte novomanžele dárkem, který vyčnívá z řady​​

Často kladené otázky

Svatební Randebox

Proč právě Randebox?

Talíře a příbory? Mixér nebo toastovač? A co takhle sada růžového porcelánu?

Vyhlašujeme válku tuctovým dárkům! Pojďte do toho s námi a překvapte novomanžele skutečně originálním dárkem. Darujte jim čas na lásku a na sebe navzájem.

S Randeboxem zažijí novomanželé pravidelně kouzelné rande v pohodlí domova. Jejich vztah okoření množství zábavných aktivit, při kterých se nejen pořádně zasmějí, ale zároveň se i o sobě a svém vztahu naučí něco nového.

Co najdete v balíčku?

Každý Randebox v sobě ukrývá Průvodce pro vaše rande s podrobným randeplánem a popisem 5-7 aktivit. Obsah boxu ladíme do posledního detailu a pro všechny smysly. Zamilované novomanžele určitě potěší také výběr tematické hudby. V krabici naleznou všechny potřebné rekvizity na netradiční dvouhodinové rande v pohodlí domova. Pečlivě je vybíráme tak, aby se co nejlépe daly propojit s aktuálním tématem a připravenými aktivitami. S každým boxem navíc získají originální hry a materiály k aktivitám.

Každý Randebox je laděný do odlišného tématu. Novomanželé si můžou například zahrát starou africkou hru, udělat domácí tortilla chipsy, proměnit svůj obyvák v kasino v Las Vegas nebo tajný bar v době prohibice, zakódovat šifrovaný vzkaz do palačinek nebo oslavit indický svátek Diwalli.

Pro koho je Randebox vhodný?

Pro všechny páry, které chtějí společný čas prožívat naplno. Randebox není omezen žádnou věkovou hranicí nebo stádiem vztahu. Nezáleží na tom, zda jde o mladý pár s dětmi nebo partneři, kteří jsou spolu již mnoho let.

Pro koho není naopak Randebox vhodný?

Na rozdíl od některých jiných boxů se nezaměřujeme na samotné věci v balíčku. Vybíráme věci tak, aby plnily svůj účel v rámci aktivit, které pro vás pečlivě připravujeme. Nehledáme věci na základě toho, jakou mají cenu, ale jak dobře se dají propojit s aktuálním tématem a aktivitami Randeboxu. Pokud chcete zahrnout novomanžele spoustou věcí, Randebox nemusí být vaše nejlepší volba. Pokud ale chcete, aby zažívali každý měsíc zábavné rande, které pro ně naplánujeme, jsme zde pro vás

Objednávky

Jak mohu Randebox objednat?

Jednoduše 😊 Nejprve si zvolte, zdali chcete darovat 3, 6 nebo 9 boxů. Po zaplacení vám co nejdříve pošleme vymazlený dárkový poukaz, který zbývá už jen před svatbou nezapomenout doma a darovat novomanželům. Po předání poukazu nás kontaktují sami novomanželé, se kterými doladíme výběr konkrétních Randeboxů.

Za jak dlouho po objednávce se mohou novomanželé na své rande těšit?

Stačí, aby nám novomanželé dali vědět, o které Randeboxy mají zájem. Kompletní balíček se všemi zvolenými Randeboxy poté odešleme do tří pracovních dnů. Doba doručení boxů závisí na typu zvolené dopravy. Standardně je to do dvou pracovních dnů od předání dopravci.
O jejich odeslání je budeme informovat e-mailem.

Doprava a platba

Jak mohu za předplatné zaplatit?

V současné době je možné platit buď bezhotovostně převodem na náš účet, platební kartou nebo na dobírku při převzetí balíčku.

Jak je to s poštovným?

K přepravě našich Randeboxů využíváme v ČR služeb České pošty (Balík do ruky), společnosti DPD (DPD Private) a společnosti Zásilkovna. Cena dopravy balíčku až k vám domů je 100 Kč, cena vyzvednutí v pobočkách Zásilkovny je 70 Kč. 

Zasíláte na Slovensko?

Určitě, zvolit můžete doručení Zmluvným balíkom Slovenskej pošty nebo společností DPD.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY