Proč darovat právě Randebox?

Skvělý dárek

Pro všechny páry, které touží společně trávit kvalitní čas.

Konec tuctovým dárkům

Talíře a příbory? Mixér nebo toaster? Porcelán? Řekněme NE tuctovým dárkům.

Spousta aktivit a zábavy

Box plný pečlivě vybraných aktivit a pomůcek pro originální a zábavné rande v pohodlí domova.

Čas pro sebe

Ponechte plánování na nás a darujte novomanželům čas na lásku.

Potěšte novomanžele dárkem, který vyčnívá z řady​​

Často kladené otázky

Svatební Randebox

Proč právě Randebox?

Talíře a příbory? Mixér nebo toastovač? A co takhle sada růžového porcelánu?

Vyhlašujeme válku tuctovým dárkům! Pojďte do toho s námi a překvapte novomanžele skutečně originálním dárkem. Darujte jim čas na lásku a na sebe navzájem.

S Randeboxem zažijí novomanželé pravidelně kouzelné rande v pohodlí domova. Jejich vztah okoření množství zábavných aktivit, při kterých se nejen pořádně zasmějí, ale zároveň se i o sobě a svém vztahu naučí něco nového.

Co najdete v balíčku?

Každý Randebox v sobě ukrývá Průvodce pro vaše rande s podrobným randeplánem a popisem 5-7 aktivit. Obsah boxu ladíme do posledního detailu a pro všechny smysly. Zamilované novomanžele určitě potěší také výběr tematické hudby. V krabici naleznou všechny potřebné rekvizity na netradiční dvouhodinové rande v pohodlí domova. Pečlivě je vybíráme tak, aby se co nejlépe daly propojit s aktuálním tématem a připravenými aktivitami. S každým boxem navíc získají originální hry a materiály k aktivitám.

Každý Randebox je laděný do odlišného tématu. Novomanželé si můžou například zahrát starou africkou hru, udělat domácí tortilla chipsy, proměnit svůj obyvák v kasino v Las Vegas, zakódovat tajný vzkaz do palačinek nebo oslavit indický svátek Diwalli.

Mohou znát novomanželé obsah nového Randeboxu dopředu?

Ne :-). Chceme, aby již samotné rozbalování Randeboxu bylo pro novomanžele napínavé a aby je toto malé překvapení příjemně navnadilo na další společné aktivity. Co ale prozradit můžeme, je aktuální téma, které část tajemství poodhalí. 😊

Pro koho je Randebox vhodný?

Pro všechny páry, které chtějí společný čas prožívat naplno. Randebox není omezen žádnou věkovou hranicí nebo stádiem vztahu. Nezáleží na tom, zda jde o  mladý pár s dětmi nebo partneři, kteří jsou spolu již mnoho let.

Pro koho není naopak Randebox vhodný?

Na rozdíl od některých jiných boxů se nezaměřujeme na samotné věci v balíčku. Vybíráme věci tak, aby plnily svůj účel v rámci aktivit, které pro vás pečlivě připravujeme. Nehledáme věci na základě toho, jakou mají cenu, ale jak dobře se dají propojit s aktuálním tématem a aktivitami Randeboxu. Pokud chcete zahrnout novomanžele každý měsíc spoustou věcí, Randebox nemusí být vaše nejlepší volba. Pokud ale chcete, aby zažívali každý měsíc zábavné rande, které pro ně naplánujeme, jsme zde pro vás!

Proč předplatné?

Předplatné je nejlepší způsob, jak bez starostí dopřát novomanželům Randebox. A Randebox = pravidelné a skvělé rande. V rámci předplatného můžete šťastnému páru dopřát 3, 6 nebo 12 Randeboxů. Každý druhý měsíc poté novomanželům zašleme Randebox s úplně novým tématem, které se na webu dosud ještě neobjevilo.

Objednávky

Jak mohu Randebox objednat?

Jednoduše 😊 Nejprve si zvolte 3, 6 nebo 12boxové předplatné. Po zaplacení vám co nejdříve pošleme vymazlený dárkový poukaz, který zbývá už jen po svatbě nezapomenout doma a darovat novomanželům. V rámci předplatného si poté mohou novomanželé objednat i některé z dostupných předešlých boxů.

Je možné předplatné pozdržet nebo přerušit?

Určitě ano. V případě požadavku na pozdější odeslání Randeboxu (např. z důvodu delší dovolené) nebo přerušení předplatného nás, prosím, kontaktujte na info@randebox.cz a my se s vámi rádi dohodneme na detailech.

Za jak dlouho po objednávce se mohou novomanželé na své rande těšit?

Stačí, aby nám novomanželé dali vědět, od kterého měsíce chtějí Randebox dostávat. Balíček jim poté bude doručen vždy do 15. dne v měsíci. O jeho odeslání je budeme informovat e-mailem.

Když si objednají některý z dřívějších dostupných boxů, balíček odešleme do tří pracovních dnů. Doba doručení boxů závisí na typu zvolené dopravy. Standardně je to do dvou pracovních dnů od předání dopravci.

Doprava a platba

Jak mohu za předplatné zaplatit?

V současné době je možné platit buď bezhotovostně převodem na náš účet, platební kartou nebo na dobírku při převzetí balíčku.

Jak je to s poštovným?

K přepravě našich Randeboxů využíváme v ČR služeb České pošty (Balík do ruky), společnosti DPD (DPD Private) a společnosti Zásilkovna. Cena dopravy balíčku až k vám domů je 100 Kč, cena vyzvednutí v pobočkách Zásilkovny je 70 Kč. V případě předplatného 3, 6 nebo 12 boxů zaplatíte za poštovné jen při doručení prvního boxu a další poštovné je zdarma.

Zasíláte na Slovensko?

Určitě, zvolit můžete doručení Zmluvným balíkom Slovenskej pošty nebo společností DPD.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY