Proč objednat Kolekci Minimalista?

Minimalista je stvořen tak, aby byl využit do posledního písmenka. Většinu pomůcek tedy běžně najdete i doma. Abyste měli jistotu, že vám nebude nic chybět, představíme vám také seznam všeho potřebného.

100 % zábavy, 100 % ekologie. To je Minimalista.

Promyšlený Randeplán

5-7 jedinečných aktivit navržených přímo pro Randebox.

All in one zážitek

V obálce se skrývá také tématický playlist pro vaše rande, doporučená videa i všechny papírové rekvizity.

Vzrušující překvapení

Jen vy dva a zalepená obálka na stole… Čeká vás dobrodružství? Romantika? Nechte se překvapit!

Vydejte se na rande, které potěší váš rozpočet i přírodu!

Často kladené otázky

Randebox Minimalista

Mám si vybrat klasický Randebox, nebo Minimalistu?

Rozhodnutí je jen na vás 🙂 Všechny boxy z kolekce Klasik už v sobě skrývají vše potřebné pro vaše rande – Randeplán i tématické rekvizity. S Klasikem dle vašeho výběru máte zkrátka jistotu, že pro kouzelný večer bude vše zajištěno.

Půvab Minimalisty naopak tkví právě v jeho jednoduchosti. Elegantní obálka vždy obsahuje (stejně jako Klasik) Randeplán s podrobným popisem aktivit. Kromě něj ale také ukrývá ještě veškeré papírové potřeby, jako je třeba mapa Zámořské expedice, karty postav a další hry navržené exkluzivně pro Randebox. V popise každého Minimalisty najdete seznam nezbytností, které budete pro parádní rande ještě potřebovat. Sami si tak zvolíte Randebox přesně podle vašich možností.

Proč nejsou u Minimalisty shodné ceny?

Možná vás zarazilo, že v e-shopu Minimalisty najdete různé cenové balíčky. Jaký je důvod? Každá obálka obsahuje rozdílný počet aktivit a také množství chybějících pomůcek. Čím více rekvizit v obálce tedy najdete, tím vyšší je také její hodnota.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY