Noc v Las Vegas

Randebox Noc v Las Vegas

Vaše rande právě začíná!

Chtěli bychom vám poděkovat za objednání Randeboxu a popřát příjemně strávený večer.

Pro vytvoření té správné atmosféry jsme pro vás připravili Spotify playlist Noc v Las Vegas. Můžete si ho přehrát přímo na této stránce nebo otevřít v aplikaci Spotify ve vašem počítači či mobilu (je potřeba se bezplatně registrovat).

Naleznete zde také další informace, na které odkazujeme v randeplánu.

Doufáme, že si společné rande pořádně užijete a budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám líbilo.

Vaše komentáře sdílejte s hashtagy #randebox nebo #jsmenarande. Nezapomeňte nás ohodnotit na naší facebookové stránce a získat tak slevu na vaši příští objednávku.

S láskou za Randebox tým,

signature_red

Spotify playlist

Kouzelnická show

Pro spuštění GIFu klikněte na obrázek.

Nafoukněte balónek a poté vypusťte menší množství vzduchu ven. Snížíte tak možnost prasknutí balónku.

Poté balónek zauzlujte nebo zavažte provázkem. Konce balónku dejte k sobě a zatočte je dohromady. Vytvoříte tím z balónku kruh. 

Jakmile máte kruh hotový, stiskněte balónek přesně na protější straně než tam, kde jste ho svázali. Na tomto místě tlačte balónek několik sekund směrem dolů. Čím déle budete balónek držet tímto způsobem, tím lépe zformujete ohyb, který vytvoří srdce.

Burza přání - Správné odpovědi

Ne. Vědci toto tvrzení už vyvrátili. I když je pravda, že jednotlivé části jsou na některé chutě citlivější.

Ano. Často se sice hovoří jen o pěti hlavních smyslech – zrak, čich, sluch, chuť a hmat. Většina vědců se ale shoduje, že jich je minimálně devět. Někteří mluví dokonce o jednadvaceti, mezi kterými uvádějí například rovnováhu nebo teplotu.

Ano. Biblická kniha Genesis sice zmiňuje jen ovoce. Odpovědí, co rostlo na stromě poznání, je ale celá řada. První prý můžeme nalézt už v samotné Bibli. Poté, co Adam a Eva snědli ovoce a zjistili, že jsou nazí, tak se zakryli fíkovým listím. Z toho někteří badatelé vyvozují, že oním zapovězeným stromem mohl být právě fíkovník.

Ne, je oranžová, aby byly po případné nehodě dobře vidět.

Ne.  I když má plejtvák největší srdce na světě a v minulosti se říkalo, že jeho aorta je tak obrovská, až by jí člověk mohl i proplavat,  není to pravda. Jeho srdce je dlouhé asi 1,5 metru a 1,2 metru široké a vysoké. Jediným stažením a uvolněním dokáže přepumpovat až obdivuhodných 220 litrů krve a váží asi 180 kilogramů.

Ne, je to 8 procent. V Džingischánově harému bylo několik tisíc žen, ze kterých mnohé porodili jeho děti.

Ano. Hospodářská zvířata jsou hlavním zdrojem znečištění řek, jezer i pobřežních vod, produkují i značné množství plynů poškozujících ovzduší. Kvůli zvyšujícím se nárokům na krmiva se mění využití zemědělské půdy.