Divočina

Randebox Divočina

Vaše rande právě začíná!

Chtěli bychom vám poděkovat za objednání Randeboxu a popřát příjemně strávený večer.

Pro vytvoření té správné atmosféry jsme pro vás připravili Spotify playlist Divočina. Můžete si ho přehrát přímo na této stránce nebo otevřít v aplikaci Spotify ve vašem počítači či mobilu.

Naleznete zde také další informace, na které odkazujeme v randeplánu.

Doufáme, že si společné rande pořádně užijete a budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám líbilo.

Vaše komentáře sdílejte s hashtagy #randebox nebo #jsmenarande. Nezapomeňte nás ohodnotit na naší facebookové stránce a získat tak slevu na vaši příští objednávku.

S láskou za Randebox tým,

signature_red

Spotify playlist

Jak postavit věž z karet

Videa pocházejí ze stránek www.wikihow.com.

Recept na pravý lesní čaj

V divočině přijde vhod pro zahřátí teplý čaj. A o to více, je-li vlastní výroby. Uvařte si vodu na ohni v plechovém hrnku a nasypte do ní byliny, které ji dobře ochutí. Použijte jejich jedlé listy nebo květy. Sbírat můžete například kopřivy, pampelišky, fialky, sedmikrásky, řebříček, jetel, podběl či jakékoli jedlé plody (šípky, maliny, ostružiny). Na jaře jsou taktéž výborné výhonky smrčků.

Použijte jen ty rostliny, které bezpečně znáte a pocházejí z čistých míst. Nesbírejte přerostlé, staré, povadlé či suché rostliny. Chcete-li je konzumovat bez toho, aby prošly varem, vybírejte byliny rostoucí na stinných místech a do čaje použijte jejich nejmladší části (mladé výhonky, listy), které obsahují méně hořčin.

Jak se chovat v přírodě během bouřky

Kdo jiný než ti nejpovolanější vám mohou dát nejlepší tipy a návody.

Tipy Hasičského a záchranného sboru ČR.