Nejlepší dárky pro novomanžele cestovatele

Chystáte se v létě na svatbu? Hurááá! Výborné jídlo, dobré pití a spoustu přátel téměř zaručeno. Nadšení ale může velmi rychle opadnout, když pomyslíte na dárek. Domácnost vybavená, žádné dítě na cestě, tak co teď?! 

Pokud o novomanželích víte, že rádi cestují, máte s našimi tipy vyhráno. Můžete je vybavit cestovatelským balíčkem s univerzálními drobnostmi nebo je potěšit dárkem přesně na míru.

Mapa jako dekorace? Jednoznačně ano!

Snad nejoblíbenějším dárkem, na který mnozí cestovatelé nedají dopustit, jsou mapy. Teď nemyslíme zeměpisné mapy jako z učebnice😊, ale vychytané a vymazlené mapy v mnoha provedeních. Je jen na vás, zda dáte přednost minimalistické korkové variantě, nebo vyškrtávací, zda upřednostníte Česko nebo třeba celou Evropu. Výhodou korkové mapy je jednoznačně udržitelnost, stírací model zase spíše ocení soutěživé typy.

Alfa a omega každého dobrodruha

O čem je řeč? No přece o Travel Bible! Co to je, je to vůbec česky?! Ano, je, nemusíte se bát. Travel Bible je prostě a jednoduše cestovatelská bible. Ať už jsou novomanželé milovníci stanování v českých kempech, fanoušci slunných pláží nebo zbožňují putování v horách, Bible je sázka na jistotu. No řekněte, kdo by nechtěl cestovat za minimální náklady? V kouzelné knize najdete tipy, jak ulovit levnou letenku, co zařídit před odjezdem, a spoooustu dalšího.

Pokud máte pocit, že šťastný pár má už tohle všechno dávno zmáknuto, nezoufejte! Se stylově zpracovaným  cestovatelským deníkem jim zaručeně vyčarujete úsměv na tváři. Opakovaně. 

Let do neznáma

Obdarované znáte roky. Víte, že milují překvapení a že jsou schopní za týden naplánovat cestu do Izraele. Poslouchali jste jejich zážitky z cest, znáte jejich další cíl… Vyšlete je do Londýna za 878 Kč, nebo jim naplánujte výlet do Norska za 480 Kč. Že jsme se museli zbláznit? Ale kdepak! Tohle jsou reálné, a přitom naprosto boží akční letenky. Portálů, kde tyto nabídky ulovit, je spousta. Chce to ovšem čas a trpělivost. Není se čemu divit, vždyť objevovat svět za pár drobných by lákalo každého. Přejeme hodně štěstí!

Více dárečků, vícenásobná radost

Jste na pochybách, jestli vsadit vše na jednu kartu? Hravě je zaženete s krabicí plnou překvapení. A čím ji naplnit? Může to být originální obal na kufr, který novomanželé poznají mezi tisícem jiných nudných zavazadel. Může to být cestovní sada v podobě pohodlného polštářku a masky na oči, organizér na drobnosti, cestovní hry do vlaku nebo klidně i čtverečkovaný papír na piškvorky pro ukrácení dlouhé chvíle. Pro online pár můžete vybrat pořádnou powerbanku, externí disk, pro dobrodruhy zvolte raději poctivou čelovku, rychleschnoucí ručník, malou lékárničku pro všechny případy… Pokud jsou fanoušci dobrého počtení, určitě nic nezkazíte zaručeným tipem na knihy Ladislava Zibury. Ten stručně řečeno prostě válí.

Tak co, máte vybráno? Věříme, že ano. A pokud byste chtěli obdarovaným zpříjemnit čekání před novým dobrodružstvím, darujte jim Randebox. S boxem Cesta kolem světa mohou objevovat krásy Indie, Mexika, Las Vegas, Japonska… A bez balení kufrů!

Sdílejte: