Kam se vydat s partnerem na rande?

Snad každý se někdy setkal s otázkou: “A co budeme dělat, když máme volné odpoledne?” Po dlouhém přemýšlení to nakonec stejně většinou skončí u filmu nebo společnou večeří. Nevšední zážitky však ze vztahu dělají něco výjimečného a jako kouzlem ho dokáží nabít novou energií. Ať už jste s partnerem měsíc nebo deset let, vnést do vztahu trochu toho dobrodružství je potřeba. Našli jsme několik způsobů, kterými vaši polovičku překvapíte a z “obyčejného” večera uděláte vzpomínku, na kterou nezapomenete. A kdo ví, třeba se vám oběma tyto aktivity tak zalíbí, že se z nich stane společný koníček.

Na večeři nevečeři

Že láska prochází žaludkem se ví od nepaměti. Zajít do restaurace nebo si jídlo uvařit doma zvládne téměř každý. Co si ale na jeden večer vyzkoušet, jaké to je připravit exotické jídlo pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře? Nejenom, že si společně naplníte žaludky, ale také prožijete plno zábavy s jeho přípravou. Přeneste se na chvilku třeba do Asie a ochutnejte místní vůně a koření. Na internetu najdete spoustu nabídek kurzů, které vás naučí připravovat speciality od Japonska po Mexiko.

Trochu té akce

Ne zrovna každý pár lákají sportovní aktivity. Avšak zrovna léto nabádá k tomu vyrazit si s partnerem někam ven. Pokud se nechcete jen tak bezcílně potloukat městem, vytáhněte svého partnera na minigolf. Tento sport zvládne opravdu každý a věříme, že se u toho zaručeně pobavíte. U minigolfu není nikdy jisté, kdo vyhraje, a tak se můžete vsadit třeba o to, kdo bude celý týden umývat nádobí.

Jako v detektivce

Toulky městem nebo přírodou si můžete hravě zpestřit hledáním cachek. Super je, že tuto zábavu můžete provozovat, ať už jste doma v Česku nebo kdekoliv v zahraničí. Stačí si stáhnout aplikaci Geocaching, kde uvidíte, jaké cacheky jsou ve vašem okolí. Vybírat si můžete třeba podle obtížnosti, ne vždy je snadné cachku najít. Spojte síly a uvidíte, že společně se vám určitě nějakou povede najít.

Sdílejte: