Jak vybrat ten nejsladší dárek pro novomanžele?

Svatební sezóna je v plném proudu! Taky se na nějakou “veselku” chystáte? Dříve nebo později vás čeká i vymýšlení dárku pro nově sezdaný pár. Milují sladké, čokoládové bonbony či netradiční pochoutky ze zahraničí? S našimi tipy na dárky zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři!

Vypáčit si vlastní dárek, to je něco!
Dát někomu jako dárek dárkový koš, to je taková klasika. Ale dát novomanželům nálož sladkého v zatlučené bedně, kterou si musí sami vypáčit… Kdo by takové překvapení odmítl? Můžete je překvapit třeba bednou plnou západních sladkostí nebo vsadit na poctivou čokoládu.

A pokud je znáte tak dobře, že byste z fleku vyjmenovali seznam jejich favoritů, sáhněte po náhradním řešení – objednejte jen dřevěnou bednu a pak ji naplňte podle svého gusta.

TIP RANDEBOXU: Neomezujte se jen na tabulku čokolády. Nechte novomanžele vyzkoušet třeba čokoládu na tělo! V oblíbeném Randeboxu Všemi smysly najdete oboje – degustační sadu kvalitních čokoládek i recept na výrobu domácí čokolády na tělo. 

Co může být lepšího než relaxační vůně čokolády?

Pokud si obdarovaní rádi dopřejí relax v podobě masáže, pozvedněte ji na vyšší level – přidejte čokoládu! Vždyť nechat se hýčkat čokoládovou masáží je taak fajn… A pokud prolustrujete internetové vlny víc, určitě najdete i masáž pro dvojice.

Milovníkům historie a vlastní výroby udělá na 100 % radost zajímavý čokoládový balíček. Novomanželé se dozví zajímavá fakta o původu lahodné pochoutky a taky si mohou dosyta užít řízenou degustaci. 🙂

Dřevěné balení + pralinky = ideální kombinace

Zvolili byste raději čokoochutnávku? Není problém! S opravdu kvalitní čokoládou je o romantický večer postaráno. Pokud navíc zvolíte originální krabičku s osobním věnováním, dárek pohladí na jazyku i na duši. 

Kouzelný večer s chuťovým požitkem

A vůbec nepřeháníme! S Randeboxem Hvězdy a přání je těžké se utkat v souboji – má pro vás totiž jak večer plný zábavných aktivit, tak fondue set s čokoládou Lindt. No a pokud ještě přibalíte košík plný ovoce… Mňam! Můžete namixovat jahody z vaší zahrádky se šťavnatými jablky, ananasem, mandarinkami… V čokoládě chutná božsky snad každé ovoce! 

Sečteno a podtrženo, jak vypadá jeden z těch vážně pěkných večerů? Otevřete si krabici Randeboxu, pobavíte se u netradičních her a pochutnáte si na ovoci máčeném v čokoládě.

Přejeme hodně štěstí při výběru. A užijte si svatbu!

Sdílejte: