Často kladené otázky

Často kladené otázky

Randebox

Proč právě Randebox?

Jednoduše proto, že do vašeho partnerského života přineseme více romantiky, smíchu a jiskry. Každý Randebox je plný zábavných aktivit. Již žádné zdlouhavé plánování nebo výmluvy, že nemáte čas vše připravit. Nechte to na nás!

Co najdete v balíčku?

Každý Randebox obsahuje Průvodce pro vaše rande s detailním randeplánem a popisem 5-7 aktivit. Obsah boxu ladíme do posledního detailu, proto se můžete těšit i na výběr tematické hudby. V krabici naleznete všechny potřebné rekvizity na dvouhodinové rande v pohodlí domova. Dle vašeho výběru si můžete např. zahrát starou africkou hru, proměnit svůj obývák v kasino v Las Vegas či tajný bar v době prohibice nebo zakódovat tajný vzkaz do palačinek.

Randebox Na zkoušku?

Toužíte si Randebox osahat a zjistit, zda je právě pro vás? Objednejte si náš Randebox Na zkoušku za speciální cenu 399 Kč.

Pro koho je Randebox vhodný?

Pro všechny páry, které chtějí svůj čas spolu prožívat naplno. Není omezen žádnou věkovou hranicí nebo stádiem vztahu. Nezáleží na tom, zda jste mladý pár s dětmi, novomanželé nebo partneři, kteří jsou spolu již mnoho let.

Pro koho není naopak Randebox vhodný?

Na rozdíl od některých jiných boxů se nezaměřujeme na samotné věci, které dostanete v balíčku. Nehledáme rekvizity na základě toho, jakou mají cenu, ale jak dobře se dají propojit s aktuálním tématem Randeboxu. Pokud chcete dostávat spoustu věcí, Randebox nemusí být vaše nejlepší volba. Když se chcete s partnerem pravidelně smát a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky, jsme zde pro vás!

Objednávky

Za jak dlouho po objednávce se mohu na své rande těšit?

Randebox vám po zaplacení odešleme nejpozději do tří dnů. O odeslání vás budeme informovat e-mailem. Doba doručení boxů závisí na zvolené dopravě (standardně do 2 pracovních dnů od předání dopravci).

Je možné Randebox darovat?

Ano. Jednoduše vyplňte jméno a doručovací adresu obdarovaného nebo do Poznámky v objednávce zadejte možnost zaslání dárkového poukazu (elektronicky nebo poštou).

Doprava a platba

Jak mohu za Randebox zaplatit?

  • Bezhotovostním převodem (zdarma)
  • Platební kartou (zdarma)
  • Na dobírku při převzetí balíčku (+50 Kč)

Jaké si mohu vybrat poštovné?

  • Zásilkovna domů (100 Kč)
  • Zásilkovna (70 Kč)

Nabízíte možnost objednat si Randebox na dobírku?

Ano, platbu při převzetí můžete využít u všech přepravců.

Zasíláte na Slovensko?

Ano, samozřejmě. Můžete si vybrat z několika možností:

  • Najlacnejšia doprava na adresu (120 Kč)
  • Zásielkovňa (80 Kč)

Možnosti spolupráce a partneři

Chcete s námi spolupracovat?

Máte zajímavý produkt nebo službu, která by se hodila do Randeboxu? Blogujete nebo jste novinář a chcete napsat recenzi Randeboxu?

Dejte nám o sobě vědět na info@randebox.cz.