Často kladené otázky

Často kladené otázky

Randebox

Proč právě Randebox?

Večeře nebo kino po stopadesáté?

Naším cílem je přinést vám do partnerského života více romantiky, smíchu a jiskry. Každý Randebox je plný zábavných aktivit, kterými se nejen pobavíte, ale i naučíte něco nového o sobě navzájem a o vašem vztahu. Již žádné zdlouhavé plánování nebo výmluvy, že nemáte čas vše připravit. Nechte to na nás.

Co najdete v balíčku?

Každý Randebox obsahuje Průvodce pro vaše rande s detailním randeplánem a popisem 5-7 aktivit. Obsah ladíme do posledního detailu a pro všechny vaše smysly. Těšit se můžete i na výběr tematické hudby. V krabici naleznete všechny potřebné rekvizity na dvouhodinové rande v pohodlí domova. Pečlivě je vybíráme tak, aby se co nejlépe daly propojit s aktuálním tématem a připravenými aktivitami. S každým boxem navíc získáte originální hry a materiály k aktivitám. Každý Randebox je laděný do odlišného tématu. Můžete si například zahrát starou africkou hru, udělat si domácí tortilla chipsy, proměnit svůj obyvák v kasino v Las Vegas, zakódovat tajný vzkaz do palačinek nebo oslavit indický svátek Diwalli.

Můžu znát obsah nového Randeboxu dopředu?

Nemůžete :-). Chceme, aby pro vás samotné rozbalování Randeboxu bylo překvapením a malým zážitkem, který vás příjemně naladí na další společné aktivity. Co vám prozradit můžeme, je aktuální téma na daný měsíc, které vám poodhalí, na co se můžete těšit.

Nemáte rádi překvapení? Vyberte si některý z našich již vydaných boxů.

Co je Randebox Na zkoušku?

Stále váháte? Toužíte si Randebox osahat a zjistit, zdali je to pro vás to pravé ořechové?

Objednejte si náš testovací Randebox Na zkoušku za speciální zvýhodněnou cenu 399 Kč.

Pro koho je Randebox vhodný?

Pro všechny páry, které chtějí svůj čas spolu prožívat naplno. Není omezen žádnou věkovou hranicí nebo stádiem vztahu. Nezáleží na tom, zda jste mladý pár s dětmi nebo bez, novomanželé nebo partneři, kteří jsou spolu již mnoho let.

Pro koho není naopak Randebox vhodný?

Na rozdíl od některých jiných boxů se nezaměřujeme na samotné věci, které dostanete v balíčku. Vybíráme rekvizity tak, aby plnily svůj účel v rámci aktivit, které pro vás pečlivě připravujeme. Nehledáme věci na základě toho, jakou mají cenu, ale jak dobře se dají propojit s aktuálním tématem a aktivitami Randeboxu. Pokud chcete dostávat spoustu věcí, Randebox nemusí být vaše nejlepší volba. Když se chcete s partnerem pravidelně smát, zažívat pocit vzájemného propojení a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky, jsme zde pro vás! Jste připraveni?

Proč předplatné?

Předplatné je nejlepší způsob, jak si bez starostí zajistit Randebox. Skvělé rande si tak můžete užívat pravidelně. V rámci předplatného nabízíme objednání 3 nebo 6 Randeboxů. Každý druhý měsíc vám poté zašleme Randebox s úplně novým tématem, které na webu zatím vůbec nemáme.

Staňte se součástí naší randeboxí rodiny. Její členy si hýčkáme speciální zvýhodněnou cenou našich boxů.

Objednávky

Jak si mohu Randebox objednat?

Vybrat si můžete mezi objednávkou jednoho boxu, předplatným 3 a 6 boxů nebo Randeboxem Na zkoušku.

Je možné předplatné pozdržet nebo přerušit?

Určitě, v případě požadavku na pozdější odeslání Randeboxu (např. z důvodu delší dovolené) nebo přerušení předplatného nás kontaktujte na info@randebox.cz a dohodneme se na detailech.

Je možné předplatné kdykoli ukončit?

Samozřejmě (i když nám budete chybět). Stačí nám jenom napsat a vrátíme vám částku za zbývající Randeboxy.

Za jak dlouho po objednávce se mohu na své rande těšit?

Již vydané boxy nebo Randebox Na zkoušku vám po zaplacení odešleme nejpozději do tří dnů. Na Randebox s novým tématem se můžete těšit každý druhý měsíc. Odesíláme jej pak v každém lichém měsíci vždy druhý týden. (Randebox Hollywood si můžete předobjednat do 28. 2. 2019 a balíček vám odešleme do 15. 3. 2019. Téma následujícího boxu zveřejníme na začátku března a Randebox si budete moci objednat do 30. 4. 2019. Balíček vám poté odešleme před 15.5. 2019.) O odeslání vás budeme informovat e-mailem.

Je možné předplatné darovat?

Ano. Jednoduše vyplníte jméno obdarovaného a doručovací adresu dle toho, kam si přejete krabici posílat. Nebo si v objednávce vyberte možnost zaslání dárkového poukazu, kterým můžete dotyčného potěšit.

Doprava a platba

Jak mohu za předplatné zaplatit?

V současné době je možné platit buď bezhotovostně převodem na náš účet, platební kartou nebo na dobírku při převzetí balíčku.

Jak je to s poštovným?

K přepravě našich Randeboxů využíváme v ČR služeb České pošty (Balík do ruky), společnosti DPD (DPD Private) a společnosti Zásilkovna. Cena dopravy balíčku až k vám domů je 100 Kč, cena vyzvednutí v pobočkách Zásilkovny je 70 Kč. V případě předplatného 3 nebo 6 boxů zaplatíte za poštovné jen při doručení prvního boxu a další poštovné je zdarma.

Nabízíte možnost objednat si Randebox na dobírku?

Ano, platbu při převzetí můžete využít u všech přepravců.

Zasíláte na Slovensko?

Určitě, zvolit můžete doručení na výdejní místo Zasielkovňa.sk, Zmluvným balíkom Slovenskej pošty nebo společností GLS.

Možnosti spolupráce a partneři

Chcete s námi spolupracovat?

Máte zajímavý produkt nebo službu, která by se hodila do Randeboxu? Blogujete nebo jste novinář a chcete napsat recenzi Randeboxu?

Dejte nám o sobě vědět na info@randebox.cz.

Naši partneři